SAER

SAER – Elettropompe SpA založil v roku 1951 Carlo Favella a v súčasnej dobe firmu riadia jeho deti Franco Favella, Ivo Mauro Favella a Ivanca Favella. Má históriu viac ako 50 rokov v oblasti ponorných odstredivých a povrchových čerpadiel.

Kto je SAER

S celým výrobným radom zariadení od samostatných čerpadiel až po najnáročnejšie tlakovacie stanice, je SAER ideálnym riešením v sektore čistej vody. Štyri prevádzky sú umiestnené výhradne v Taliansku, oddelenie interného výskumu a vývoja, riadenia kvality a tím technikov a manažérov predaja, ktorí sú schopní kvalifikovane plniť požiadavky zákazníkov. Distribučné kanály vo viac ako 120 krajinách po celom svete radia SAER medzi popredných výrobcov ponorných čerpadiel a motorov a tiež povrchových čerpadiel.

SAER vyrába výhradne v Taliansku, ponúka svojim zákazníkom najvyššiu kvalitu MADE IN ITALY. Rozhodnutie o zachovaní centralizovanej výroby v Taliansku je dané tým, že SAER chce ponúknuť na trhu kvalitný produkt, vyznačujúci sa špičkovou kvalitou a profesionalitou. Toto sa nedá dosiahnuť pri výrobe presunutej do vzdialených krajín. SAER ponúka inovatívnu škálu nielen v kvalite, ale tiež dokáže poskytovať konkrétne riešenia požiadavok trhu na základe výsledkov získaných z činnosti oddelenia výskumu a vývoja. SAER exportuje do celého sveta a je odporúčaný prestížnymi medzinárodnými konzultačnými inštitúciami.

Čerpadlá

SAER vyrába odstredivé čerpadlá od 0,37 kW do 400 kW, 50 a 60 Hz, ktoré nájdu využitie v domácnosti, priemysle, požiarnych systémoch, zavlažovaní, baníctve, stavbách lodí atď. Čerpadlá môžu byť dodávané v 4 rôznych typoch metalurgie: liatina, uhlíková oceľ, bronz a nerezová oceľ AISI 316.

Sortiment SAER zahŕňa: elektrické čerpadlá s periférnymi kanálikmi, Jednokolesové odstredivé čerpadlá, odstredivé čerpadlá s dvojitými protistojacimi kolesami, viacstupňové odstredivé čerpadlá, samonasávacie čerpadlá, zubové čerpadlá, odstredivé normalizované monoblokové čerpadlá, štandardizované odstredivé čerpadlá s tuhou spojkou a štandardizované odstredivé čerpadlá s voľným hriadeľom na základovom ráme, horizontálne a vertikálne viacstupňové odstredivé čerpadlá, bazénové čerpadlá, kalové čerpadlá, ponorné radiálne a semiaxiálne čerpadlá.

Posledné novinky: veľké priemyselné čerpadlá s delenou skriňou (split casing) a tlakovacie stanice.

Motory

Vlajkovou loďou produkcie SAER sú ponorné čerpadlá a motory. S komplexnou škálou ponorných čerpadiel od 4 „do 14“, ktorá je dostupná v 4 metalurgiách. SAER je kompletné riešenie pre aplikácie v tejto oblasti. Motory od 4 „do 12″, s výkonom v rozmedzí od 0,37 kW do 400 kW, 50 a 60 Hz. 4″a 6“ plnené netoxickým olejom, (Schválené USA FDA, US Pharmacopoeia / National Formulary, USDA, European Pharmacopoea).

6 „, 8“, 10 „, 12“ motory vodou plnené plne previnuteľné, môžu byť prevádzkované s frekvenčným meničom. Každý ponorný motor SAER je testovaný (100% kontrola) v našich laboratóriách. Všetky testy sú archivované a môžu byť dodané na požiadanie zákazníka.

Systém spolupráce

Firma JAPAL už viac ako 20 rokov spolupracuje s talianskou firmou SAER Elettropompe S.p.A.

Spolupráca vznikla na základe dokonalého osobného spoznania systému výroby a riadenia kvality v talianskych závodoch. To, že sa môžeme pri spolupráci so SAER-om spoľahnúť na kvalitu bol určujúci faktor. Pre slovenský trh preto ponúkame širokú škálu výrobkov SAER. Dodávame v čo najkratšom termíne po záväznej objednávke. Nakoľko čerpacia technika s vyššími výkonmi sa vyberá vždy presne na mieru, poskytujeme našim zákazníkom v prípade záujmu o tieto čerpadlá technické konzultácie a poradenstvo pri riešení technických aplikácií. Výber príslušneho typu je zásadný pre budúcu spoľahlivosť čerpacích systémov. Pre rýchly výber čerpadiel podľa parametrov prietoku a výtlačnej výšky používame špecializovaný výberový software.

Pozrieť produkty